پیگیری وام ازدواج بانک پارسیان

Question

سلام و خسته نباشید من به کمک فوری نیاز دارم. من و همسرم بانک پارسیان تعیین شعبه شدیم و تاریخ 4 بهمن تشکیل پرونده دادیم.من امروز برای تکمیل پرونده رفتم بانک و کارای وام را انجام دادم.و اما وام همسرم: به خاطر مشکلی که در ارتش دارن فیش حقوقی ضامنشون برای فروردین آماده میشه ما این موضوع را قبل از تشکیل پرونده به بانک گفتیم و آنها گفتند اگر بیشتر از دو ماه طول بکشه مشکلی پیش نمیاد شما پرونده رو تکمیل کنید ضامنی که چک میذاره و سفته هاتون رو آماده کنید تا فیش حقوقی آماده شه.

بعد سه هفته زنگ زدن که بخشنامه جدید اومده که اگر بیشتر از دوماه طول بکشه و بانک پول رو واریز نکنه اسم شما از سیستم بانک مرکزی خارج میشه. من امروز که رفتم گفتم خوب ما قبل از بخشنامه ثبت نام کردیم پس شامل حال ما نمیشه و اینکه ما رو حرف شما حساب کردیم و بدهی به ارتش رو پرداخت کردیم اما قبول نکردن و گفتن تا آخر اسفند مهلت دارید. میشه برای همسرم کاری کنید؟ من میخوام تو همین بانک کاراش درست شه و مجبور نشه دوباره ثبت نام کنه و انتظار تعیین شعبه شدن رو بکشه.

solved 0
2 سال 1 Answer 809 views تازه کار 0

About تازه کار

Answer ( 1 )

 1. مشاور
  مشاورتیم وِسبی
  0

  درود بر شما، این بخشنامه تازه نیومده و از طرف بانک مرکزی خیلی وقته اومده، در ضمن برای این بخشنامه زدن که یه سری از متقاضیها بعد از تعیین شعبه و پذیرش، میرفتن مثلا 6 ماه دیگه میومدن، برای همین این کارو کردن که متقاضیها ول نکنن برن، برای همین قابل پیگیریه.
  شما یه زنگی به بانک مرکزی بزنید و با بخش اعتباراتیه وام ازدواج صحبت کنید و ازشون بپسید که مطمئن بشین.

  Best answer

Leave an answer

Browse

Captcha Click on image to update the captcha .