ممانعت از پرداخت وام ازدواج‎ به دلیل ورود به سال جدید

سوال

سلام

برای وام ازدواج ثبت نام کردیم و تاریخ عقدمون مهرماه 94 هست. آخرین ثبت ناممون برای بهمن 95 هست که بانک تجارت بود و 20 اسفند همراه با ضامنها میخواستیم تمومش کنیم که مسئول وام شعبه گفت که بخشنامه اومده و گفتن که تا عید دیگه نپذیرید.

متاسفانه مسئول وام شعبه به دفعات دروغ گفته در موضوعات مختلف.
قبل از عید بهم گفت که بعد از عید بیاید و مشکلی نیست. سه روز قبل دوباره بهش مراجعه کردم و گفتم با ضامنها بیام؟ گفت بیاید. امروز به همراه ضامنها به بانک مراجعه کردیم ولی ایشون قبول نکرد که درخواست رو ثبت کنه چون وارد سال 96 شدیم و گفتن که فقط تا آخر سال 95 وقت داشتم.

قبل از این هم از اردیبهشت ثبت نام کرده بودم که 6 ماه تعیین شعبه نشدم و بعدش فهمیدم که باید بانک رو عوض کنم. چند بار بانک رو عوض کردم که یه بار تعیین شعبه شده بودیم منتهی هیچ اطلاعرسانی نشده بود و وقت پذیرش گذشته بود.

ثبت نام ما هنوز منقضی نشده و توی سایت هست. توی این شرایط تاریخ ثبت نام توی سایت ملاک هست یا تاریخ پرداخت؟ تقصیر من چیه که بانک بخشنامه کرده که نپذیرید؟ تقصیر من چیه که 8 ماه منتظر بودم ولی نشدم.

دروغ های مکرری رو مسئول به ما گفت. کارت ملی خانومم گم شده بود که وقتی ازش پرسیدم گفت که نمیتونید ثبت نام کنید در حالیکه بعد که به سایت مراجعه کردم دیدم گواهی موقت هم قبوله. همون موقع بهشون گفتم کارت ملی هوشمند 7 ماه طول میکشه صادر بشه و مهلتمون تموم میشه. گفت نه مشکلی نیست دو سال وقت دارید. برید 7 ماه دیگه ثبت نام کنید.
دروغ دیگه اینکه 5 بار مراجعه کردم و هیچ مدرکی رو ازم قبول نکرد و گفت با ضامنها بیارم. امروز که با ضامنها رفتیم میگه شما مدارکی تحویل ندادی و فقط اومدی سوال پرسیدی و رفتی!!!

الان چیکار باید بکنم؟ نامه ای از بانک مرکزی نمیشه گرفت؟ مگه تاریخ ثبت نام ملاک نیست؟ پس این دو ماه مهلتی که تعیین شده برای چیه؟
با شماره هایی که داخل سایت وام ازدواج گذاشته بودن تماس گرفتن که همه خدا رو شکر جواب نمیدن…

اطلاعات کد ملی رو از طریق ایمیل براتون فرستادم.

تشکر

حل شد 0
مصطفی عابدین 2 سال 3 پاسخ ها 3015 بازدید تازه کار 0