قبول نکردن ضامن توسط بانک

Question

با سلامبنده چند ماه در تهران شعبه فاز 3 اندیشه بانک تجارت تعیین شعبه شدم ضامن ارتشی بردم که کسر از حقوق هم داشت گفتن چون محل خدمتش تهران نیست قبول نمی کنیم به سپاهی هم که کسر از حقوق نمیدن کسبه هم قبول نمیکنن به نظرتون چیکار کنم؟

solved 0
2 سال 3 Answers 1747 views تازه کار 0

About تازه کار

Answers ( 3 )

 1. مدیر وسبی
  مدیر وسبیتیم وِسبی
  0

  درود بر شما و مرسی که مارو انتخاب کردین
  مطلبی که هست اینه که باز بانک تجارت از لحاظ اعتباری از بقیه بانکهایی که تو سایت اسمشون هست، اوضاعش بهتره، البته الان هم از تو لیست اسم بانک تجارت خارج شد که این یعنی ظرفیتش تکمیل شده، پس باید تا جایی که میشه سعی کنیم شما وامتون رو ازین شعبه بگیرین، اما در مورد ضامن متاسفانه شعبه میتونه کمی سخت گیری کنه، و بانک مرکزی دخالتی تو این ضمینه نداره، یعنی نیومده بگه که چه ضامنی رو میتونن بگیرن یا نگیرن و دست شعب رو باز گذاشته.
  توصیه ما اینه که به هر نحو که شده سعی کنید رئیس شعبه رو راضی کنید که ضامن های شما رو بپذیرن و خیالشون رو راحت کنید که اقساط رو پرداخت میکنید، اما با شعبه درگیر نشین و دعوا نکنین چون اگر لج کنن اونقدر میتونن سنگ جلو پاتون بندازن که نگو.
  نهایتا اگر نتونیستید باید به فکر یه شعبه دیگه باشیم، شعبه ی دیگه از از بانک تجارت تو منطقه شما هست که شرایط شمارو بپذیره و یا ضامن و آشنا داشته باشین اونجا؟

  Best answer
 2. muta
  mutaتازه کار
  1

  سلام مجدد ما خودمون شهریار می شینیم نمیدونم چرا مارو انداختن اندیشه
  بله شهریار بانک تجارت داره

  • مدیر وسبی
   مدیر وسبیتیم وِسبی
   0

   خوب این خبر خوبیه، از شعبه پیگیری نهاییتون رو بکنید و سعی کنید همین شعبه رو راضی کنید تا ضامنتون رو قبول کنن، نهایتا نشد باید یه راهی پیدا کنیم که ثبت نامتون رو بفرستیم همون شعبه شهریار که نزدیک تره بتون

Leave an answer

Browse

Captcha Click on image to update the captcha .