عدم تعیین شعبه وام ازدواج بعد 3 هفته

سوال

با سلام.من حدود ۳ هفته هست که ثبت نام کردم و اطلاعات ثبت احوالم تایید شده ولی هنوز تعیین شعبه نشدم. به نظر شما این موضوع طبیعیه؟بانک انتخابیم سپه هست در تهران. با توجه به طرح ضربتی به نظر میرسه اعتباراتشون تموم شده. چجوری میتونم پیگیری کنم؟ یه شماره تو سایت بانک مرکزی هست که همیشه خدا اشغاله.

اداره کل تسهیلاتم سه چهار تا شماره داره اونها هم کسی جواب نمیده.میشه لطفاً راهنمای کنید از چه طریقی میتونم تعیین وضعیت کنم؟با توجه به اینکه اوایل کار خیلی در جریان نبودم به محض ثبت‌نام رفتم و گواهی کسر از حقوق ضامن‌هامو به نام شعبه‌ای که خودم انتخاب کردم گرفتم و الآن نگرانم که اگر تغییر شعبه بدم اون سازمان دوباره گواهی جدید برام صادر نکنه!

حل شد 0
1 سال 1 پاسخ 1034 بازدید تازه وارد

پاسخ ( 1 )

  1. مشاور
    مشاورتیم وِسبی

    درود بر شما، عذرخواهی مارو بابت دیر پاسخ دادن بپذیرید، ببینید در کل تعیین شعبه توسط سرپرستی بانکها در مناطق انجام میشه، لذا برای پیگیری تعیین شعبه شما میتونید به یکی از شعب بانک سپه که نزدیک به آدرس محل سکونتتون هست مراجعه کنید و بعد از دریافت شماره تماس سرپرستی اون شعبه که قطعا سرپرستی اون منطقه هم هست، با تماس از سرپرستی ، واحد اعتبارات پیگیری تعیین شعبه خودتون باشید.
    حتما از اعتبارات سرپرستی پیگیری کنید و بشون هم اعلام کنید که گواهی کسر از حقوق گرفتید و حتما بفرستنتون همون شعبه ای که پیشنهاد کردید.

    بهترین پاسخ

پاسخ دهید

نمایش

عبارت امنیتی برای بروزرسانی عبارت امنیتی، بروی تصویر کلیک کنید.