امکان اخذ وام پس از گذشت یکسال از تاریخ عقد

Question

سلام
ما تاریخ 17 مهر سال 94 ازدواج کردیم و برای وام ازدواج ثبت نام کردیم و اسممون در اومد ولی چون مبلغش به نسبت زحمتی که داشت نمیرزید ثبت نام رو پیگیری نکردیم و از سیستم حذف شد.
اردیبهشت ماه ثبت نام مجدد انجام دادم و تعیین شعبه نشدیم. مرداد ماه بانکها رو تغییر دادم و یکی از بانکها تعیین شعبه شده بود که هیچ اطلاعرسانی ای چه از طریق پیامک و چه از طریق ایمیل بهمون نشد و کلا ثبت نام رو از سیستم حذف کردن!! درخواست خودم هنوز تعیین شعبه نشده متاسفانه.
الان که میخوام بانک تغییر بدم یا ثبت نام جدید انجام بدم هیچ بانکی رو برای شهر تهران نمایش نمیده و عملا امکان ثبت نام نداریم.
سوال اینه که با توجه به اینکه مشکل از خودشون بوده و تعیین شعبه نکردن، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده؟ توی سایت نوشته: \”متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند.\”
این به این معناست که تا آخر 95 مهلت داریم؟ وقتی خودشون تعیین شعبه نمیکنن و اطلاعرسانیشون اینقدر افتضاحه ما چه تقصیری داریم؟؟
جالب اینجاست که توی ایمیل اولیه ای که از طرف بانک مرکزی ارسال شد، آخر ایمیل \”خداحافظ\” گذاشته بودن! آخه کدوم بانک مرکزی ای با این ادبیات نامه نگاری میکنه؟؟ خداحافظ؟؟!!! مگه داری چت میکنی؟

0