امکان اخذ وام پس از گذشت یکسال از تاریخ عقد

Question

سلام
ما تاریخ 17 مهر سال 94 ازدواج کردیم و برای وام ازدواج ثبت نام کردیم و اسممون در اومد ولی چون مبلغش به نسبت زحمتی که داشت نمیرزید ثبت نام رو پیگیری نکردیم و از سیستم حذف شد.
اردیبهشت ماه ثبت نام مجدد انجام دادم و تعیین شعبه نشدیم. مرداد ماه بانکها رو تغییر دادم و یکی از بانکها تعیین شعبه شده بود که هیچ اطلاعرسانی ای چه از طریق پیامک و چه از طریق ایمیل بهمون نشد و کلا ثبت نام رو از سیستم حذف کردن!! درخواست خودم هنوز تعیین شعبه نشده متاسفانه.
الان که میخوام بانک تغییر بدم یا ثبت نام جدید انجام بدم هیچ بانکی رو برای شهر تهران نمایش نمیده و عملا امکان ثبت نام نداریم.
سوال اینه که با توجه به اینکه مشکل از خودشون بوده و تعیین شعبه نکردن، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده؟ توی سایت نوشته: \”متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند.\”
این به این معناست که تا آخر 95 مهلت داریم؟ وقتی خودشون تعیین شعبه نمیکنن و اطلاعرسانیشون اینقدر افتضاحه ما چه تقصیری داریم؟؟
جالب اینجاست که توی ایمیل اولیه ای که از طرف بانک مرکزی ارسال شد، آخر ایمیل \”خداحافظ\” گذاشته بودن! آخه کدوم بانک مرکزی ای با این ادبیات نامه نگاری میکنه؟؟ خداحافظ؟؟!!! مگه داری چت میکنی؟

solved 0
2 سال 3 Answers 822 views تازه کار 0

About تازه کار

Answers ( 3 )

 1. مشاور وِسبی
  مشاور وِسبیتیم وِسبی
  0

  درود مصطفی جان، در مورد مهلت ثبت نام، باید بگم که شما تا آخر 95 مهلت دارید که ثبت نام انجام بدین که چندین بار انجام دادین، یعنی اگر امسال به هر دلیلی نتونید وامتون رو دریافت کنید، باز مجددا برای سال آینده هم این وام به شما تعلق میگیره پس جای نگرانی نیست ازین لحاظ، خیالتون راحت.
  درمورد تعیین شعبه و نحوه پیگیری هم خدمتتون گفتم که چطور پیگیری کنید، و یا بانک رو عوض کنید.
  در مورد اون ایمیلی که میگید آخرش نوشته خداحافظ والا باید بگم من و همکارام تاحالا دقت نکرده بودیم به چنین مسئله ای، اگر تونستید و یادتون موند برای ما فوروارد کنید ما هم ببینیم تا کمی روحیه ما هم شاد بشه 🙂
  باز اگر سوالی یا ابهامی بود لطفا همینجا بپرسید ما در خدمت شما هستیم

  Best answer
  • مصطفی عابدین
   مصطفی عابدینتازه کار
   0

   سلام مجدد

   متاسفانه سایت مشکل ورود داره و هیچجوره نتونستم با اکانت قبلیم وارد بشم. اکانت جدید ساختم به نام مصطفی عابدین

   ثبت نام رو بالاخره انجام دادم و بانک تجارت بهمن ماه برامون تعیین شعبه شد ولی متاسفانه با بهونه اووردنهای بسیار کار رو به بعد از عید حواله دادن و امروز که با ضامنها رفتم گفتن که چون وارد سال 96 شدیم دیگه وام به شما تعلق نمیگیره و نمیتونیم بدیم.
   داخل سوال جداگانه ای این مطلب رو با جزئیاتش فرستادم.

   الان بنده مهلتم تموم شده؟ توی جواب این سوالم گفته بودید که “یعنی اگر امسال به هر دلیلی نتونید وامتون رو دریافت کنید، باز مجددا برای سال آینده هم این وام به شما تعلق میگیره پس جای نگرانی نیست ازین لحاظ، خیالتون راحت.”
   ثبت نام رو بهمن انجام دادم و هنوز حذف نشده منتهی قبول نکردن.
   دیگه وام رو نمیتونم بگیرم؟

  • مشاور
   مشاورتیم وِسبی
   0

   درود بر شما، پاسختون رو زیر سوالی که بصورت مجزا ارسال کرده بودین، ارسال کردیم، امیدواریم که زودتر مشکلتون برطرف بشه و وامتون رو بتونید بگیرید دوست عزیز.

Leave an answer

Browse

Captcha Click on image to update the captcha .