اقدام یا صبر؟

سوال

سلام
وقت بخیر
ما در سامانه ثبت نام کردیم و بعد از یک هفته، امروز تعیین شعبه شدیم. ولی شنیدیم که سقف وام رو شاید به 15 میلیون افزایش بدن. به نظرتون صبر کنیم و به شعبه تعیین شده مراجعه نکنیم تا دوباره بریم تو صف و مراحل را از ابتدا طی کنیم تا وام 15 تومنی بهمون تعلق بگیره یا خیر؟
با تشکر

باز 0
12 ماه 1 پاسخ 534 بازدید تازه وارد

پاسخ ( 1 )

  1. مشاور
    مشاورتیم وِسبی

    درود بر شما، شنیده ها حاکی از این خبر هست که تو لایحه بودجه سال 97 مبلغ وام ازدواج 15 میلیون تومان ذکر شده، در صورت صحت این موضوع(که شکیات زیادی درش هست)، تا اجراییش شدن این موضوع حداقل 6 ماه زمان لازم هست، یعنی در خوشبینانه ترین حالت خرداد و تیر سال آینده اجرایی خواهد شد.
    پس انتخاب با شماست که این ریسک رو بکنید یا خیر، چرا که ممکنه با این ریسک نفری 5 میلیون تومان به وامتون اضافه بشه، و یا کلا مبلغ تغییر نکنه همین 10 میلیون تومن هم بعد از 6 ماه مجددا اقدام به دریافتش بکنید.
    به تجربه بعید میدونیم که این افزایش رخ بده، چرا که بانکها از محل اعتبارات داخلی و اعتبارات حسابهای جاری و قرض الحسنه دارن این وام رو پرداخت میکنن و تا الان هیچ بودجه ای از طرف دولت بابت وام ازدواج پرداخت نشده، این یعنی زهی خیال باطل دوست خوبم. باز انتخاب با شماست

پاسخ دهید

نمایش

عبارت امنیتی برای بروزرسانی عبارت امنیتی، بروی تصویر کلیک کنید.