استعلام وام ازدواج

سوال

با سلام؛
بنده و همسرم در ماه آبان ۹۵ مدارک کامل خود را به شعبه‌ای که تعیین شده بود تحویل دادیم.
به دلیل آن‌که خودم در شهری دیگر هستم برای آن‌که برای انعقاد قرارداد مجدداً به بانک نرویم پس از تحویل و تکمیل مدارک، متصدی بانک تعدادی برگه سفید به من و همسرم داد و از ما و ضامن خواست تا امضا کنیم و بعدا خود او مفاد قرارداد وام را در آن چاپ و قرارداد را منعقد کند.
متصدی بانک به ما گفته بود که ظرف چند روز آینده پس از انعقاد قرارداد، مبلغ وام به حسابتان واریز خواهد شد. از آن موقع تا الان هنوز مبلغی به حسابمان واریز نشده است و هر موقع هم تماس می‌گیریم میگویند اعتبار ما تمام شده است و اصلاً ممکن است به شما وام ندهیم. در سایت وام ازدواج بانک مرکزی هم در بخش مشاهده وضعیت این عبارت درج شده است:
{{شعبه اعطای وام برای شما تعيين شده و شما در آن شعبه پذيرش شده‌ايد اما مدارک شما توسط شعبه مربوطه تکميل نشده است لطفا با به همراه داشتن مدارک لازم به شعبه فوق مراجعه نماييد}}

چه باید بکنیم؟
ممنون

حل شد 0
2 سال 1 پاسخ 4116 بازدید تازه وارد

پاسخ ( 1 )

 1. مشاور
  مشاورتیم وِسبی

  درود بر شما دوست عزیز
  ببینید قاعده کلی سامانه وام ازدواج اینه که وقتی شما ثبت نام میکنید و تو شعبه پذیرش میشید، اعتبار بانک برای شما رزرو میشه تا اینکه یا شما مدارک رو تکمیل کنید و وام رو دریافت کنید، و یا انصراف بدید از دریافت وام، در این صورت اعتبار آزاد میشه و فرد جدیدی میتونه ثبت نام بکنه مجددا تو اون سایت.
  بر این اساس، شعبه وقتی شمارو پذیرش کرده یعنی اعتبار براتون توی سامانه وام ازدواج رزرو شده، پس این که گفتن اعتبار تموم شده نامعقوله.
  پیشنهاد ما اینه که ابتدای بساکن و در اولین گام، از سرپرستی خود شعبه ، بخش اعتبارات پیگیر بشن و موضوع رو باشون در میون بگذارید، اگر گفتن که شعبه اعتبار داره و میتونه بتون وام رو بده، اگر نهایتا شعبه زیر بار نرفت، موضوع رو از خود همون سرپرستی، واحد بازرسیش پیگیر بشین، موظف هستن پیگیری کنن براتون.
  نتیجه پیگیری هاتون رو اینجا اعلام کنید تا اگر لازم بود اقدام دیگه ای انجام بشه، بسته به شرایطتتون، بشما اعلام کنیم. امیدواریم که زودتر مساله شما با شعبه هم حل بشه و وامتون رو دریافت کنید.

  بهترین پاسخ

پاسخ دهید

نمایش

عبارت امنیتی برای بروزرسانی عبارت امنیتی، بروی تصویر کلیک کنید.