Register Now

Login


Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login


Register Now

دوست خوبم، اگر متقاضی وام ازدواج هستید، و یا برای وام اقدام کردید ولی هنوز موفق به دریافت وام ازذواج نشدید، فورا ثبت نام کنید تا از مشاوره تصصی ما بصورت کاملا رایگان برخوردار شده و سریعتر وامتون رو بگیرین...

شکایت از بانکها در طرح ضربتی وام ازدواج

شکایت از بانکها در طرح ضربتی وام ازدواج

بانک مرکزی در خبری که در سایت اصلی بانک مرکزی منتشر کرد، نحوه اعلام شکایت نسبت به بانکهای عامل وام ازدواج را در طرح ضربتی اعلام کرد، متن خبر:

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، تاکنون شبکه بانکی در راستای اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج همراهی و مساعدت لازم را با متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به عمل آورده است؛ اما با این حال در برخی موارد شکایاتی از سوی متقاضیان مطرح شده است، که در این باره از هموطنان تقاضا می شود مراتب را به صورت کتبی و با ارایه اطلاعات شامل نام وکد ملی متقاضی، آدرس، نام شعبه مراجعه شده و شماره تماس متقاضی به شماره تلفن های ۲۲۲۵۷۰۶۰ و ۲۹۹۵۴۲۶۱ فکس کنند تا حداکثر ظرف یک هفته، نسبت به بررسی و اطلاع رسانی به متقاضی اقدام شود.

شکایت از بانکها در طرح ضربتی وام ازدواج

طی خبر اعلام شده، فقط کسانی که طرح ضربتی شامل ایشان میشود و ثبت نام ایشان در بانکهای عامل گیر کرده، میتوانند از این طریق پیگیری کنند.

در صورتی که در سایر شرایط خواهان شکایت از بانکها هستند، ابتدا از سرپرستی بانک مربوطه واحد بازرسی و در مرحله بعد از اداره رسیدگی به شکایات بانک مرکزی میتوانید پیگیری نمایید.

در ضمن در صورت داشتن هر نوع سوال یا ابهامی ، بعد از ثبت نام در بخش ارسال سوالات، ابهام خودتان را از ما بپرسید.

 

Leave a reply

Captcha Click on image to update the captcha .

  • توجه! سرویس ویژه مشاوره ، فقط مختص اعضاء و بمدت محدود ارائه میگردد.