Register Now

Login


Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login


Register Now

دوست خوبم، اگر متقاضی وام ازدواج هستید، و یا برای وام اقدام کردید ولی هنوز موفق به دریافت وام ازذواج نشدید، فورا ثبت نام کنید تا از مشاوره تصصی ما بصورت کاملا رایگان برخوردار شده و سریعتر وامتون رو بگیرین...

سایت وام ازدواج از ابتدا تاکنون

سایت وام ازدواج از ابتدا تاکنون

تاریخچه سایت وام ازدواج بانک مرکزی

سایت وام ازدواج بانک مرکزی بهار سال 1388 با مدیریت اداره اعتبارات بانک مرکزی توسط بخش IT همون بانک طراحی و پیاده سازی شد و از اون تاریخ تا الان بارها و بارها دچار تغییرات شده و صدها هزار متقاضی از طریق این سایت ثبت نام کردند و وام ازدواج دریافت کردند.

البته با تصمیمات و قوانین جدید، سایت وام ازدواج هم بروزرسانی های زیادی شده، مثال بارز این تغییرات هم اعمال ثبت وام ازدواج بصورت نقدی و کالایی بود که کلا کن لم یکن شد که البته خود این موضوع جای بحث داره.

علت ایجاد سایت وام ازدواج چی بود؟

قبل از راه اندازی این سایت توسط بانک مرکزی، متقاضیهای دریافت وام ازدواج ، با اصل عقد نامه خود به بانکها مراجعه کرده و اقدام به دریافت وام میکردند، بانکها هم برای جلوگیری از دریافت چند باره وام ازدواج توسط متقاضی، در عقد نامه این افراد مهر میزدند.

مشکل از اونجایی شروع شد که تعدادی از متقاضیها، یا با ترفندهایی مهر را از عقد نامه پاک میکردند، و یا با همکاری شعب بانکها، مهر تو عقد نامه ها نمیخورد و متقاضی متخلف میتونست از بانک دیگه ای هم وام دریافت کنه، و بدین سان بود که بانک مرکزی جهت ساماندهی این وضعیت و مدیریت و نظارت بهتر اقدام به ایجاد سایت وام ازدواج کرد.

و اما آخرین وضعیت سایت وام ازدواج

در حال حاضر سایت وام ازدواج بانک مرکزی با پوشش دادن 29 بانک دولتی، خصوصی و صندوق قرض الحسنه جهت ثبت نام وام ازدواج متقاضیان فعاله. طبق خبرهای شندیده 2 موسسه دیگه هم در آینده نزدیک به این لیست اضافه میشه.

متقاضیان میتونند جهت دریافت وام ازدواج ، به قسمت ثبت نام جدید تو سایت وام ازدواج مراجعه و شروع به تکمیل فرم ثبت نام کنند (البته قبلش حتما راهنمای ثبت نام وام ازدواج رو بخونید تا راحت تر و سریعتر بتونید وامتون رو بگیرید).

پیشنهاد وسبی برای شما متقاضی عزیز

من و همکارانم به شما دوست عزیز که بدنبال دریافت تسهیلات ازدواج خودتون هستید پیشنهاد میدیم که قبل از پر کردن فرمها توی سایت وام ازدواج، مطالب آموزشی نحوه ثبت نام وام ازدواج و همچنین نحوه پیگیری وام ازدواج تا دریافت تسهیلات وام ازدواج را هم مطالعه کنند.

در ضمن میتونید بخش پرسش و پاسخ سایت و هم نگاهی انداخته و اگر سوالی داشتید که تو سوالات اون بخش نبود مطرح کنید و در اسرع وقت جوابش رو دریافت کنید.

در آخر هم از شما خواهش میکنیم با ارسال نظرات و پیشنهادات و حتی انتقادادتون ما رو تو ارائه خدمات بهتر بشما یاری کنید، پس تماس با ما رو فراموش نکنید.


آدرس سایت وام ازدواج بانک مرکزی جهت ثبت نام:

http://ve.cbi.ir

 

Leave a reply

Captcha Click on image to update the captcha .

  • توجه! سرویس ویژه مشاوره ، فقط مختص اعضاء و بمدت محدود ارائه میگردد.