Register Now

Login


Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login


Register Now

دوست خوبم، اگر متقاضی وام ازدواج هستید، و یا برای وام اقدام کردید ولی هنوز موفق به دریافت وام ازذواج نشدید، فورا ثبت نام کنید تا از مشاوره تصصی ما بصورت کاملا رایگان برخوردار شده و سریعتر وامتون رو بگیرین...

حذف وام ازدواج بانک مرکزی

حذف وام ازدواج بانک مرکزی

حذف وام ازدواج(ثبت نام) از سایت وام ازدواج بانک مرکزی

درود بر شما ، با توجه به اینکه یه سری از دوستان سوالهای مکرری در مورد نحوه حذف ثبت نام وام ازدواج داشتن، براین شدیم که مطلبی هر چند مختصر اما مفید در مورد حذف ثبت نام وام ازدواج ( حذف وام ازدواج ) برای شما دوستان خوب وسبی نگارش کنیم.

خوب کلا حذف ثبت نام وام ازدواج به دو دسته تقسیم میشه، که این دو دسته بستگی داره به وضعیت فعلی ثبت نام شما توی سایت وام ازدواج ، در ادامه هر مورد رو کامل تر براتون توضیح میدیم.

حالت اول، حذف ثبت نام در مرحله قبل از تعیین شعبه وام ازدواج

خوب این مرحله، مرحله قبل از تعیین شعبه توسط سرپرستی بانکهاست، یعنی آخرین ثبت نام شمارو سرپرستی بانکتون تعیین شعبه نکرده باشه، وقتی تو این مرحله باشه ثبت نام وام ازدواج تو، توی قسمت مشاهده وضعیت که برید این پیام برای شما نمایش داده میشه:

صحت اطلاعات شناسنامه ای شما توسط سازمان ثبت احوال مورد تائید قرار گرفته است و در حال حاضر در نوبت تعیین شعبه اعطای وام ازدواج از طرف بانک *** در استان *** می باشید، شایان ذکر است که مدت زمان تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه قابل اعطای بانک و تعداد متقاضی در صف، تعیین می گردد.

خوب حالا که ما ثبت نام کردیم و تعیین شعبه هم نشدیم، اگر بخوایم ثبت ناممون از سایت حذف بشه، روشش اینه که مجددا به سایت وام ازدواج رفته و گزینه حذف ثبت نام رو انتخاب کنیم، بعد با درج کد ملی و کد رهگیری، ثبت ناممون رو از توی سایت حذف کنیم، به همین راحتی.

حذف وام ازدواج

حالت دوم، حذف ثبت نام وام ازدواج در مرحله بعد از تعیین شعبه وام ازدواج

در این حالت، ثبت نام شما توسط سرپرستی بانک انتخابی شما تعیین شعبه شده، برای همین دیگه نمیشه از روش بالا برای حذف ثبت نام وام ازدواج ( حذف وام ازدواج ) اقدام کرد.

اگر ثبت نام شما در حالت دوم قرار داشت، شما برای حذف ثبت نامتون دو راه پیش رو دارید:

  1. اول اینکه اگر تا تاریخ انقضای مدت مراجعه تون به شعبه که 12 روز کاری از تاریخ تعیین شعبه هست خیل مونده، میتونید به شعبه ای که براتون معرفی شده مراجعه کنید و از اونها بخواین که ثبت نام شمارو حذف کنند، و اگر تا تاریخ انقضاء شعبه چیزی نمونده، منتظر بمونید تا 12 روز کاری از تاریخ تعیین شعبه تون بگذره و اتوماتیک توسط بانک مرکزی ثبت نامتون حذف بشه.
  2. دوم اینکه ثبت نام شما توسط بانک پذیرش شده باشه تو شعبه، یا  در مرحله تکمیل مدارک باشه و یا حتی پرداخت وام ازدواج رو ثبت کرده باشن، در این حالت فقط و فقط باید خود شعبه اقدام به حذف ثبت نام وام ازدواج ( حذف وام ازدواج ) شما بکنن، و نه متقاضی و نه کافی نت و نه هیچ جای دیگه ای قادر به حذف ثبت نام در این مرحله نخواهد بود.

خوب در این مطلب ما سعی کردیم بصورت صریح، واضح و ساده مراحل و نحوه حذف ثبت نام وام ازدواج ( حذف وام ازدواج ) رو براتون توضیح بدیم که امیدوار هستیم که براتون مفید بوده باشه، در ادامه اگر در مورد ثبت نام وام ازدواج و نحوه پیگیری وام ازدواج هم خواستید اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیشنهاد میکنید که مطالب مرتب مارو در این ضمینه حتما مطاللعه کنید.

هر جا هم سوال یا ابهامی بود، حتما حتما از بخش ارسال سوال، با ما مطرح کنید، مطمئن باشین صادقانه و جامع پاسخ شمارو خواهیم داد.

Leave a reply

Captcha Click on image to update the captcha .

  • توجه! سرویس ویژه مشاوره ، فقط مختص اعضاء و بمدت محدود ارائه میگردد.