Register Now

Login


Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login


Register Now

دوست خوبم، اگر متقاضی وام ازدواج هستید، و یا برای وام اقدام کردید ولی هنوز موفق به دریافت وام ازذواج نشدید، فورا ثبت نام کنید تا از مشاوره تصصی ما بصورت کاملا رایگان برخوردار شده و سریعتر وامتون رو بگیرین...

اتصال دو بانک جدید به سامانه وام ازدواج

اتصال دو بانک جدید به سامانه وام ازدواج

بانک مرکزی طی اعلامیه ای که در سامانه وام ازدواج منتشر نمود، شرح ذیل اتصال دو بانک ایران و ونزوئلا و توسعه تعاون را اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، از روز 19 آبان ماه سال 95 متقاضیان دریافت وام ازدواج با مراجعه به سامانه وام ازدواج بانک مرکزی، میتوانند نسبت به انتخاب یکی از این دو بانک اقدام نمایند.

بانکهای موجود در سامانه وام ازدواج

در حال حاضر، بانکهای موجود در سامانه وام ازدواج شامل 29 بانک و موسسه اعتباری به شرح ذیل هستند:

ملی ایران، سپه، تجارت، ملت، صادرات ایران، مسکن، رفاه کارگران، کشاورزی، پارسیان، سامان، انصار، دی، توسعه تعاون، ایران‌زمین، حکمت ایرانیان، پاسارگاد، آینده، اقتصاد نوین، قوامین، شهر، گردشگری، قرض‌الحسنه مهر ایران، قرض الحسنه رسالت، پست بانک ایران، سینا، موسسه اعتباری ملل، موسسه اعتباری کوثر و موسسه اعتباری نور و همچنین صندوق کارآفرینی امید

با اضافه شدن این دو بانک ایران و ونزوئلا و توسعه صادرات به مجموع بانکهای بالا، تعداد کل بانکهای عامل وام ازدواج به عدد 31 خواهد رسی.

تحلیل وسبی از افزایش این دو بانک

با توجه به اینکه بیشتر بانکها و موسساتی که تو سایت اصلی بانک مرکزی عملا پرداخت وام ازدواج نداشته، و یا اگر داشته اند بسیار کم و ناچیز و اون هم بوده، اداره اعتبارات بانک مرکزی بجای اینکه رو کمیت این بانکها و افزایش تعداد بانکها تمرکز کنه، بهتر بود رو کیفیت عملکرد و پرداختهای بانکها و موسسات فعلی تمرکز میکرد.

به عنوان مثال بانکهایی مثل سینا، موسسه اعتباری ملل یا اعتباری کوثر در کل ایران به اندازه بانک تجارت استان تهران وام ازدواج پرداخت نکردند(آمار دقیق نیست و بر اساس شواهد میباشد)، که البته بهتر از هر کسی خود متقاضیانی که ماهها تو صف ها طولانی تعیین شعبه بانکها موندن شاهد این ماجرا هستند ، و حتی خیلی مواقع این بانکها در لیست ثبت نامی استانها قرار میگرند، اما دریغ از یک ریال پرداخت وام ازدواج.

سخن آخر…

و اما شما متقاضیان عزیز وام ازدواج که مایل به ثبت نام در سامانه وام ازدواج بانک مرکزی هستید، میتوانید با خواندن مطالب آموزشی ما مانند راهنمای اولیه ثبت نام وام ازدواج و نحوه صحیح پیگیری وام ازدواج و پرسش و پاسخ های دوستانتان، در رسیدن به وامتان، از مسیر کوتاه تر و صحیح تر استفاده نمایید.

هر کجا هم سوالی، ابهامی، نظر و یا پیشنهادی داشتید، از طریق بخش سوالات و یا بخش تماس با ما، حتما، لطفا به ما انتقال دهید.

Leave a reply

Captcha Click on image to update the captcha .

  • توجه! سرویس ویژه مشاوره ، فقط مختص اعضاء و بمدت محدود ارائه میگردد.